Hakkımızda

hakkimizda

"Mavi ile yeşilin birleştiği cennet yurdumuzu Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, insanı büyüleyen tarihiyle her köşesini Kopuz Grup ayrıcalığıyla keşfedin."

1996 yılında Kopuz Filo Hizmetleri ve Kopuz Turizm firmalarını kurarak yola çıkan Kopuz Grup; 2012 yılında bünyesine; Kopuz Bilişim, Türkiye'de Otomat firmalarını da katarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Kopuz Grup sahip olduğu yerel bilgi birikimi ve global tecrübesi ile en doğru ve uygulanabilir çözümlerle birleştirerek, sizler için etkin stratejiler oluşturup çözümler sunmaktadır.

Hizmet almayı tercih eden marka ve kurumların; Hedefleri bizim hedefimiz, tecrübeleri, tecrübemiz; tecrübelerimiz onların da tecrübeleri haline gelir.

Tıpkı bir orkestra şefinin tüm enstrümanlarını yönetmesi gibi, her bir hizmetimizin hakkını vererek kullanılmasını sağlamayı amaçlarız.

Kriz yönetiminde, hizmet projelerinde, yeni trend medya iş birliklerinde hizmet sektörünün stratejileriyle hedeflerini, tecrübesiyle harmanlayarak “beklenen ve özlenen” işbirliğini hayata geçiren bir iş ortağıyız.