Kopuz Otomat

kopuz-otomat

kopuz-otomat

Avrupa ve Amerika'da adeta günlük hayatın kilometre taşlarından biri haline gelmiş olan otomat kullanımı henüz Türkiye'de aktif olarak kullanılmamaktadır. Şuan da Türkiye'de en fazla askeriye ve hastanelerde aktif olarak kullanılan otomatların ülkemizde yaygınlaşması için ayrıca müşteriye daha steril ve daha hızlı hizmet vermek için bu sektörde adımızı duyurmaya karar verdik.

Deneyimli yönetici kadromuz ve branşında profesyonelleşmiş operasyon elemanlarımız ile Türkiye’de Otomat’ı kurduk. Avrupa ve Amerika'da her geçen gün yaygınlaşarak, tüketicilerin pratik alışveriş yapma kültürünü pekiştiren otomatların ülkemizde yaygın olmayışı bu sektöre girmemizin ana sebebini oluşturmuştur. Ayrıca Dünya'nın en iyi otomat üreticilerinden Alman firması SIELAFF ın Türkiye temsilcisiyiz. Yiyecek içecek otomatlarının satışı ve teknik servis hizmetini yapmaktayız.

Otomatlarımız sayesinde 7 gün 24 saat çalışan standart, sağlıklı ve kesintisiz servis alabileceğiniz bir sisteme kavuşmaktasınız. Bu sistem aynı zamanda şirketinizin çalışma ortamına modern bir hava kazandıracak olup, hijyen konusunda da gözle görülür bir gelişme sağlayacaktır.

Otomatlarımız üzerinden Şirketlerin Ürün, Stok, Satış ve Arıza bilgilerini GPRS ( Uzaktan Takip Sistemi ) ile kontrol etmelerini sağlanmaktadır.