Kopuz Turizm

kopuz-turizm

kopuz-turizm

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1996 yılında kurulan yerli hizmet kuruluşu Kopuz Turizm, kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm hava yolları bilet satışı, otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri ile de müşterilerinin garantili ve 7X24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.

Personel Taşımacılığı

Rota ve Zaman Yönetimi

Personel taşıma alanında lider bir firma olan Kopuz Turizm zamanın değerini iyi bilir; Bu sebeple taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerini zamanında işine ve evine taşıyoruz. İstanbul trafiğinin gün geçtikçe daha karmaşık hale gelmesine, çözüm olarak uzman kadrosu ile alternatif güzergah ve rota çalışmaları yapan Kopuz Turizm, personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları

Kopuz Turizm araç personellerinde SRC ve ileri sürüş tekniği ayrıca psikoteknik belgesi olma şartı aramaktadır. Ayrıca şoförlerimize öfke kontrol ve hijyen konusunda kurslar verilmektedir. Bu standartlarımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır.

Araçlarımızın periyodik bakımları, düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza en iyi hizmeti vermekteyiz.

Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Kopuz Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır. Öğrenci taşımacılığında çocuklarımızın konforunu, güvenliğini, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet verme bilinciyle hareket etmektedir.

2003 yılında aldığımız bu görevi uzun yıllar sürdürmeye kararlıyız.

Seyehat Acentası

Size unutulmayacak güzellikte zaman geçirebilmeniz için özel turlar hazırlıyoruz. Arkadaş gruplarınızla, okullarınızla, derneklerinizle, iş yerindeki arkadaşlarınızla şehir yaşamının stresinden uzak tatiller yaşabilirsiniz.

Yıllardır seyahat acentası alanında dinamik kadrosu ile hizmette olan Kopuz Turizm, organizasyon gelişmelerini yaratıcılığı ile birleştirerek kaliteden ödün vermeksizin uygun bütçeli program olanakları ile sektörde yerini üst sıralara taşımıştır.

Bayi toplantısı, seminer, kongre gibi oldukça kapsamlı organizasyonlarda A’dan Z’ye bütün programı hazırlamak ve gerçekleştirmek bir deneyim ve bilgi işidir. TÜRSAB A sınıfı seyahat acentası olan Kopuz Turizm şirketlere gereksinim duyulan hizmetleri tek bir kaynaktan sunarak telefon ve faks ile uğraşmanıza gerek kalmadan hem iş gücü hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.